Doskonały produkt

Sprawdź jakie wózki widłowe mamy w aktualnej sprzedaży!

Zobacz

Części zamienne

Oferujemy zarówno oryginalne części jak i ich zamienniki. Bogaty wybór i atrakcyjne ceny!

Zobacz

Opony

W zeszłym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o opony do wózków widłowych oraz usługi wulkanizacyjne.

Zobacz

SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH - GDY TWÓJ WÓZEK WIDŁOWY ODMÓWI POSŁUSZEŃSTWA.

 

serwis wózków widłowychNawet najlepszy sprzęt, najlepsza maszyna może kiedyś ulec awarii. To sprawa prosta i oczywista.

Nie inaczej jest w przypadku wózków widłowych, maszyn pracujących, można powiedzieć "ciężko i w pocie czoła". Co więc zrobić, gdy dojdzie do jakiejś awarii i maszyna odmówi posłuszeństwa?

Odpowiedź wydaje się prosta - powierzyć jej naprawę odpowiedniemu i profesjonalnemu serwisowi. W przypadku firmy Techno-line jest to o tyle właściwy wybór, że firma ta zajmuje się kompleksowo nie tylko dostawami wózków widłowych, ale również ich serwisem.

Wykwalifikowana kadra pracownicza w połączeniu z pełnym asortymentem części zamiennych sprawia, że serwis wózków widłowych zawsze przebiega szybko i sprawnie. Warto w tym miejscu nadmienić, że nie każda usterka naszego widlaka z „urzędu” kwalifikuje się do naprawy serwisowej. Bywają przypadki, że awaria wymaga tylko wymiany jakiejś małej części, a wtedy warto zasięgnąć porady w firmie Techno-line i być może serwis wózków widłowych nie będzie konieczny. Tym bardziej, że jak już wspomnieliśmy na wstępie firma dysponuje praktycznie całym asortymentem części zamiennych. Reasumując, najpierw telefon do firmy i uzyskanie porady, a jeśli nie uda się tego uniknąć, Techno-line przeprowadzi serwis wózków widłowych, jak należy.